Listopad 2008

Další fotky, který neznám xD

30. listopadu 2008 v 15:36 | Laivindie |  Jared Leto
Jsou super...

Premiera Stmívání!!!!

30. listopadu 2008 v 15:30 | Laivindie |  Ostatní
Sice to píšu "brzo", ale bohužel nemám vůbec čas, jak jste si asi všimli xD Ale o tomhle musím napsat... Takže 27. 11. u nás vyšlo Smívání... Je to pro mě ohromná událost, a to dokonce taková, že jsem se nepodívala na žádnou recenzi, ikdyž to vždycky a všude dělám... Prostě si na to chci udělat vlatní názor a pak si třeba přečít dojmy ostatních...

Ani nevíte, jak se těším, až to uvídím :)


Bella's Lullaby noty

30. listopadu 2008 v 15:24 | Laivindie |  Ostatní
U thecullens.blog.cz jsem našla notičky na výše uvedenou sklatbu... Hned, jak jsem to viděla, jsem si to vytiskla a letím se to učit na kytaru xD


Super fotky Jareda

24. listopadu 2008 v 17:07 | Laivindie |  Jared Leto
Našla jsem naprosto boží fotky Jareda, který jsem ještě neviděla... Od http://jared-joseph.blog.cz/


Překlad Upír Lestat V.

22. listopadu 2008 v 20:02 | Laivindie |  Upíři
Další část... Do not copy!

Učil jsem se. Byl jsem zamilovaný.

Jediný problém byl ten, že vrazi na jídlo začali být vzácní. V tomto jasném světe nevinnosti a hojnosti, dětství a veselosti a plných břich, byli běžní zabijáčtí zloději s jejich nebezpečnými přímořskými putykami téměř pryč.

Tak jsem pracoval pro život. Ale já byl vždy lovec. Miloval jsem matně zakouřené herny s jediným světlem zářícím na zelené plsti kde byli potetovaní bývalí vězni shromážděni tak, jak to mám rád v zářícím, saténem potaženém nočních klubech velikých betonových hotelů. Učil jsem se mnohem víc o vrazích - drogových dealerech, pasácích, vrazích patřících k motorkářskému gangu.

A víc než kdy jindy jsem byl odhodlán nepít krev nevinných.

Konečně byl čas vyzvat mé staré sousedy, rockovou skupinu nazvanou Satan's Night Out.

V šest třicet horké a dusné sobotní noci jsem zazvonil na vchodový zvonek podkrovního hudebního studia. Všichni krásní mladí smrtelníci leželi kolem v duhových trikách a kombinézách, kouřili hašiš a stěžovali si na jejich shnilé štěstí dávající kopance na Jihu.

Se svými dlouhými, čistými, hrubými vlasy a šelmími pohyby vypadali jako bibličtí andělé; jejich šperky byly egyptské. Dokonce na zkoušky si malovali tváře a oči.

Překonal jsem se v rozrušení a lásce při pouhém pohledu na ně, Alexe, Larryho a malou šťavnatou ,,Tough Cookie".

A v děsivém momentu, kdy se svět zdál stát stále pode mnou, jsem jim řekl, kdo jsem. Slovo "upír" pro ně nebylo neznámé. V galaxii, ve které svítili, tisíce jiných zpěváků nosilo teatrální tesáky a černé kapuce.

Bylo hrozné před smrtelníky nahlas mluvit o naší zakázané pravdě. Nikdy po dobu dvou set let jsem to nikomu neřekl, s výjimkou těch, kteří byli vybráni, aby se stali jedním z nás. Dokonce ani mým obětem, kterým jsem důvěřoval, než zavřeli oči.

A teď jsem to těm mladým a šikovným kreaturám řekl jasně a zřetelně. Řekl jsem jim, že byl rád zpíval s nimi a jestli mi budou věřit, můžeme být všichni bohatí a slavní. Na vlně nadpřirozena a ctižádosti jsem je chtěl vzít ven z těchto místností do velkého světa.

Když na mě pohlédli, jejich oči se zamlžily. A malý štukaturový a lepenkový pokoj dvacátého století zvonil jejich smíchem a potěšením.

Byl jsem trpělivý. Proč by to nemohlo být? Věděl jsem, že jsem démon, který dokáže napodobit téměř jakýkoliv lidský zvuk nebo pohyb. Ale jak mohu očekávat, že mi porozumí? Přešel jsem k elektrickému pianu a počal hrát a zpívat.

Na počátku jsem napodoboval rockové písně, a pak staré melodie a texty, které se ke mně vrátily - francouzské písně pohřbené hluboko v mé duši, ale které jí nikdy neopustili - zraňoval jsem je do brutálních rytmů, pohlížeje zpět na malé a přecpané pařížské divadlo před stoletím. Vřela ve mně nebezpečná vášeň. Ohrozilo to mou vyrovnanost. Nebezpečí, které může tak brzy přijít. Brzy jsem pokračoval ve zpěvu, mlátíce do hladkých bílých kláves elektrického piana a něco v mé duši bylo opět zlomeno. Ani myšlenka na to, že by mohly tyto jemné smrtelné kreatury shromážděné kolem mě něco vědět.

F/X Con

22. listopadu 2008 v 19:54 | Laivindie |  Zajímavosti
Na přání Altáriel jsem vás musela seznámit, co jsem dělala 18. 10. :) Byla jsem na super akcičce se super lidima, s Vendeou, Altáriell a jejím klukem. :) F/X Con je akcička zaměřená na fantasy, sci-fi (hlavně filmovou) a horory. Letos bylo jako hlavní téma upíři XD
Výprava se ale neoběšla bez ztrát, na pardubickém vlakáči jsem ztratila nove spacák a přímo na akci jsem ztratila milovanou palestinku :( Také jsem si u Al zapomněla tužku na oči, snad se s ní ježtě shledám XD
Moc jsem si to užila, díky za super víkend...

Plakát
Příšerky :)

Super pict xD

čertíci
More v CČ

Jared čte báseň ve španělštině

22. listopadu 2008 v 19:38 | Laivindie |  30 Seconds to Mars
Něco pro španělsky mluvící Jaredovy fanoušky, ale nejen pro ty xD Jared to přečet úžasně, ani se moc nezadrhával, což by se mě třeba nepovedlo :)


od sonurus.blog.cz

Panna a Netvor

12. listopadu 2008 v 16:55 | Laivindie |  Ostatní
Tak tuhle pohádku, jejíchž motiv zná snad každý, jsem objevila teprve nedávno a moc jsem se do ní zamilovala :) Je naprosto dokonalá, hudba (ta zvlášť), prosředí, herecké výkony a vůbec celá napjatá atmosféra filmu, která je ale někdy i něžná, je prostě super :) Přidávám super sestřih a pár obrázků....Jared na Europe Music Awards :)

12. listopadu 2008 v 16:38 | Laivindie |  Jared Leto
Drsná beranice xD Od pavlushy.blog.cz